"I Twój miś może zostać ratownikiem" - Rozmawa na antenie radia FAMA

W związku z trwającą kampanią społeczną "I Twój miś może zostać ratownikiem" 05 stycznia 2017 roku na antenie radia FAMA gościła st.ogn. Emilia Sikorska z Komendy Powiatowej PSP w Wołominie. Rozmowa dotyczyła zbiórki pluszowych zabawek, które strażacy będą przekazywać poszkodowanym dzieciom podczas akcji ratowniczych. Mówimy o założeniach akcji oraz o tym w jaki sposób oraz gdzie można przekazać swojego misia strażakom. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy.

"I Twój miś może zostać ratownikiem" - Rozmowa na antenie radia FAMA <kliknij>

 

Czytaj więcej: "I Twój miś może zostać ratownikiem" - Rozmawa na antenie radia FAMA

Karta szkolenia wstępnego BHP

Zamieszczamy w załączniku kartę szkolenia wstępnego BHP dla strażaków ratowników OSP.

Czytaj więcej: Karta szkolenia wstępnego BHP

Bieg Cichociemnych - 75 rocznica pierwszego zrzutu „Cichociemnych”

W 75 rocznicę pierwszego zrzutu „Cichociemnych” w lasku przy starym basenie w Kobyłce odbył się Bieg Cichociemnych.

Czytaj więcej: Bieg Cichociemnych - 75 rocznica pierwszego zrzutu „Cichociemnych”

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy...

    Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 10.07.2016 r. zmarła nagle nasza koleżanka st. ogn. Alicja Polak, wieloletni pracownik Wydziału kadr w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie. Msza święta żałobna odbędzie się w dniu 12.07.2016 r. o godzinie 15.00 w Kościele pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Postoliskach (gm. Tłuszcz), pl. 3 maja 17, a następnie odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Postoliskach.

    Ala była wspaniałym człowiekiem, zawsze wrażliwa na ludzkie potrzeby i gotowa nieść pomoc innym. Całym swoim życiem zasłużyła na szacunek wszystkich, którzy ją znali. Pozostanie w naszej pamięci jako wzór do naśladowania. Na zawsze! 

 

Kolizja z autokarem w Kobyłce

    W dniu 24.11.2014 r. w Kobyłce na skrzyżowaniu ul. ks. Kazimierza Pieniążka i gen. Franciszka Żymirskiego doszło do zderzania trzech pojazdów. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Czytaj więcej: Kolizja z autokarem w Kobyłce

środa, 19, luty 2020

Maciej Komorowski 511-554-737