Aktualności

VII Powiatowe Zawody Sikawek Strażackich Tłuszcz 2018

  Znalezione obrazy dla zapytania zawody pożarnicze logo

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wołominie przy współpracy z  Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, Gminą Tłuszcz, Ochotniczą Strażą Pożarną w Tłuszczu organizuje „VII Powiatowe Zawody Sikawek Strażackich Tłuszcz 2018”.

Zawody zostaną przeprowadzone na terenie Stadionu Miejskiego w Tłuszczu przy ul. Polnej w dniu 22 września 2018 r. zbiórka drużyn o godz. 9:30.

Do zawodów dopuszcza się wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu wołomińskiego posiadające sprawną sikawkę przenośną lub przewoźną.

Każda OSP może wystawić do udziału w zawodach dwie drużyny: męską i żeńską. 

W zawodach mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat do 65 lat, które posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach sikawek. W zawodach za zgodą organizatora mogą wziąć udział gościnnie jednostki OSP spoza powiatu, jednak wyniki jakie osiągną nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji ogólnej. W zawodach mogą uczestniczyć jedynie drużyny zgłoszone na formularzu zgłoszeniowym przygotowanym przez organizatorów.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia zawodów wraz z podpisanym przez każdego członka drużyny oświadczeniem oraz ankietą Jednostki OSP niezbędną do prezentacji drużyny podczas startu. Zawody na szczeblu powiatowym nie wykluczają jednostek OSP ze startu w zawodach sikawek na szczeblu wojewódzkim.

Z uwagi na kwestie organizacyjne prosimy o jak najszybsze potwierdzanie telefoniczne startu drużyn pod numerem telefonu 509-067-182.

 

Program zawodów:

9:30 Zbiórka oddziałów strażackich na Stadionie Miejskim w Tłuszczu

10:00 Uroczyste otwarcie zawodów

10:30 Start oddziałów w konkursie sportowo-bojowym

12:30 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

13:00 „Strażacy w służbie Rzeczpospolitej” – diorama historyczna

 

Wszystkich kibiców i sympatyków sportów pożarniczych do kibicowania zapraszają :

Starosta Wołomiński

Burmistrz Tłuszcza

Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wołominie

Komendant Powiatowy PSP w Wołominie

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

 Opracował: Sławomir Pióro - Gmina Tłuszcz

 

środa, 24, lipiec 2019

Maciej Komorowski 511-554-737